Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 – do 55 kg chłopców
Złoty medal | David Pulkrábek |
---|---|
Srebrny medal | Mansurchudża Muminchudżajew |
Brązowy medal | Dmytro Atanow |
Rywalizacja w judo na I Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w kategorii poniżej 55 kg toczyła się w dniu 21 sierpnia 2010. Do zawodów przystąpiło 9 zawodników, nie było wśród nich reprezentanta Polski.
Drabinka turniejowa
1/8 finału | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |||||||||||||||
David Pulkrábek | 100 | |||||||||||||||||
Fabio Basile | 000 | |||||||||||||||||
David Pulkrábek | 020 | |||||||||||||||||
Dmytro Atanow | 001 | |||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
Dmyto Atanow | ||||||||||||||||||
David Pulkrábek | 011 | |||||||||||||||||
Pedro Rivadulla | 001 | |||||||||||||||||
Pedro Rivadulla | ||||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
Pedro Rivadulla | 100 | |||||||||||||||||
Abdulrahman Anter | 000 | |||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
Abdulrahman Anter | ||||||||||||||||||
David Pulkrábek | 010 | |||||||||||||||||
M.Muminchudżajew | 001 | |||||||||||||||||
M.Muminchudżajew | ||||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
M.Muminchudżajew | 100 | |||||||||||||||||
Fahariya Takidine | 000 | Mecz o 3. miejsce | ||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
Fahariya Takidine | ||||||||||||||||||
M.Muminchudżajew | 003 | Pedro Rivadulla | rep. | |||||||||||||||
Subash Yadav | 000 | Subash Yadav | rep. | |||||||||||||||
Subash Yadav | ||||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
Subash Yadav | 110 | |||||||||||||||||
Diau Bauro | 000 | |||||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||||||
Diau Bauro | ||||||||||||||||||
Repasaże
Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |||||||||||
Fabio Basile | 111 | ||||||||||||
Abdulrahman Anter | 000 | ||||||||||||
Fabio Basile | 000 | ||||||||||||
Dmytro Atanow | 001 | ||||||||||||
wolny los | |||||||||||||
Dmytro Atanow | |||||||||||||
Dmytro Atanow | rep. | ||||||||||||
Fahariya Takidine | rep. | ||||||||||||
Fahariya Takidine | |||||||||||||
wolny los | |||||||||||||
Fahariya Takidine | 101 | ||||||||||||
Diau Bauro | 000 | ||||||||||||
wolny los | |||||||||||||
Diau Bauro | |||||||||||||
Pojedynki o 3. miejsce
Do pojedynków o trzecie miejsce przystąpili zwycięzcy repasaży i przegrani półfinałów.
Półfinały | Finał | ||||||
Dmytro Atanow | 100 | ||||||
Subash Yadav | 000 | ||||||
Dmytro Atanow | |||||||
Pedro Rivadulla | |||||||
Pedro Rivadulla | 100 | ||||||
Fahariya Takadine | 000 |